Czy kontynuować przyjmowanie Novynette?

Witam mam 22 lata od kat pamiętam moje miesiączki były raz na 6miesiecy raz na 7chciałabym mieć bardzo dziecko. Dostałam najpierw lek o nazwie Luteina niestety raz okres był prawidłowo na 28dni a później dostałam za wcześnie. Mój ginekolog stwierdził , że muszę zacząć brać tabletki antykoncepcyjne o nazwie novynette dziś wzięłam 7tabletke jednak ból w brzuchu jest okropny, prawie wszystkie objawy mam, moje pytanie brać dalej czy odstawić?Przed braniem ich uprawiałam seks czy mogłam zajść w ciążę

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie oznaczyc poziom beta hcg i udac sie do lekarza ginekologa.