Czy krosty na twarzy są związane z usuwaniem toksyn z organizmu?

Witam . Ostatnio mialem jakas mocna grype i jadlem przypisane leki przeciwzapalne i przeciwbolowe , kilka dni po odlozeniu , zaczela mnie nerka bolec , nie tak mocno ale wystarczajaco by czuc dyskonfort i oslabienie a takze organizm zaczol wyrzucac na zemnac jakies pryszcze na twarzy i rany na dziaslach .. czy to zwiazane jest z usuwaniem toksyn ?

Lek. Tomasz Budlewski

Niekoniecznie może być infekcja w dalszym ciągu , konieczna wizyta u lekarza rodzinnego