Czy krwawienia to efekt uboczny plastrów?

Pierwszy plaster po uzgodnieniu z moją ginekolog przykleiłam 5 dnia cyklu. Nosiłam go przez 6 dni, niestety zużyłam wszystkie trzy, ponieważ wszystkie się odklejały, nie wiem dlaczego, uważam że postępowałam zgodnie z ulotką. Stwierdziłam, że zacznę od początku wraz z nowym cyklem. Niestety mój problem polega na tym, że wciąż krwawię. Najpierw planowo 5 zwyczajowych dni, potem były 2 dni przerwy, po czym ponownie zaczęłam krwawić. Dzisiaj to znów 5-ty dzień. Nie wiem czy coś jest nie tak, czy to efekt uboczny, czy normalna kolej rzeczy?

Podczas stosowania plastrów nie powinno być krwawienie, dopiero po 21 dniach po ich odstawieniu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.