Czy krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych jest równoznaczne z okresem?

Witam czy okres po odstawieniu tabletek microgynon 21 jest to to samo co miesiączka. Nie wiem co myśleć . 3 września miałam okres po odstawieniu tabletek podczas przerwy kochaliśmy praktycznie codziennie nawet 2 razy. Teraz mam bóle brzucha , piersi stały się duże i leci z nich woda. Co to może byc

Krwawienie pojawiające się po opakowaniu tabletek to nie jest miesiączka. To krwawienie z odstawienia antykoncepcji. Ponadto trzeba wykluczyć ciążę Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.