Czy kwalifikuję się do operacji zgodnie z tym wynikiem?

Witam mam 68 lat czekam na wizytę do ortopedy ale wcześniej chciałam się dowiedzieć co mnie czeka czy te kolana kwalifikuje się do operacji czy tylko rehabilitacja zaspokoi moją dolegliwość oto opis REG Zaostrzenie guzków wyniosłości między kłykciowych obu kk. piszczelowych. Zwężenie szpar stawowych od strony przyśrodkowej. Osteofity na krawędziach powierzchni stawowych. Lateralizacja rzepki L. Zaostrzenie biegunów rzepek. Zwapnienie w przyczepie ścięgna m. czworogłowego uda do rzepki P. Proszę o podpowiedz doraźną żeby ulżyć sobie w bólu

Niestety nie mam informacji klinicznych o Pani, nie wiem co konkretnie dzieje się ze stawami. Jakie są objawy, dolegliwości itp. Niezbędne jest badanie kliniczne pacjenta aby szukać wskazań do zabiegu operacyjnego