Czy łączenie takich 2 leków jest z medycznego punktu widzenia bezpieczne?

czy łączenie solianu z rispoleptem ma jakiś sens z naukowego punktu widzenia i czy jest bezpieczne?

Witam! Wymienione neuroleptyki nie wchodzą ze sobą w reakcje. Często poprzez połączenia, nawet podobnie działających leków, można uzyskać wzmocnienie ich działania. Powodzenia W. Łuczkowski.