Czy można łączyć aviomarin z antydepresantami?

Czy można łączyć aviomarin z lekami antydepresyjnymi, stabilizującymi nastrój, neuroleptykami? Biorę ketrel, effectin, lamitrin, lerivon, hydroksyzyne. Czy te leki wchodzą ze sobą w interakcje ?

Witam! Jednoczesne podawanie preparatów Ketrel i Aviomarin nie jest zalecane. Z pozostałymi wymienionymi przez Panią lekami Aviomarin się "nie gryzie". Pozdrawiam W. Łuczkowski.