Czy te leki można łączyć z innymi?

Dzień dobry, czy leki Asertin i Alpragen (przepisane przez lekarza wraz z Mianseckiem na noc) można łączyć z lekami z diosmina (Diohespan bądź DIH)? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam! Interakcje przy jednoczesnym podawaniu tych leków pojawiają się rzadko, ale jednak należy o nich pamiętać - mogą być nieprzyjemne, a nawet groźne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.