Czy można łączyć ze sobą te dwa leki?

Zwracam się z pytaniem raz jeszcze. Od kilku miesięcy biorę alpragen nie codziennie ale jak dopadła mnie dziwny lek ,strach. Wiem że tego leku nie można brać długo bo można się uzależnić. Poszłam do psychiatry. Opisałem moje leki i dostałam coaxil rano pół tabletki wieczorem drugie pół. I do tego 1 tabletkę alpragen 0.5. Zaczęłam od 4 dni zażywać ten coaxil ale bez alpragenu. Czuję się bardzo dziwnie jak bym była taka dziwna nie mogę się na niczym skupić. Mam pytanie czy mogę te dwa leki łączyć? Czy może to jest skutek że odstawiłam ten alpragen A powinnam to razem z tym coaxil zażywać. Tylko przedtem nie zezwalam tego alpragen po 1 tabletkę tylko raz na kilka dni maksymalnie pół.

Witam! Stosowanie takich kombinacji jest dość powszechne, ale może pojawić się nadmierna senność i zaburzenia koordynacji. Zaordynowane leki zalicza się do tych słabszych, ponadto zalecono dawki homeopatyczne. Stany lękowe i inne zaburzenia nerwicowe leczymy przede wszystkim odpowiednio dobraną psychoterapią z ew. wsparciem lekami z grup SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.