Czy te dwa leki można ze sobą łączyć?

Dzień dobry biorę tabletki paroxninor 1 tabletka dziennie rano 20mg na nerwy od jakiegoś czasu mam nieraz duszności i dziwne bóle w klatce piersiowej lekarza mówią że to nerwobole na tle nerwowym ekg zawsze wychodzi dobre ciśnienie w normie bol czy kłucie są w różnych miejscach O różnych nasileniach lekarz mi teraz przepisał setal MR 35mg 2 x po 1 dziennie i nie wien czy te dwa leki można ze soba łączyć lekarz nie miał czasu na udzielenie mi takiej odpowiedzi. Dziękuję

Nie ma przeciwwskazań do stosowania tych leków jednocześnie. Sugeruję pogłębić diagnostykę kardiologiczną o badanie echokardiograficzne, które pozwoli potwierdzić lub wykluczyć "sercowe" pochodzenie dolegliwości. Ponadto przy epizodach bólu w klatce piersiowej wskazane jest wykonanie RTG.