Co mogę zrobić z tymi dusznościami mając 35 lat?

Przechodziłam covid w grudniu lagodnie. Od roku mam takie uczucie duszności. Po covidzie się nasilil. Tzn. zdarza mi się raz na tydzień lub co kilka.dni.Po miesiącu zrobiłam prześwietlenie płuc i nic nie wykazało. Dostałam skierowanie na tk klatki piersiowej. W opisie wyczytałam guzek 3mm bliznowaty pozapalny w szczycie 6PP. Chciałabym wiedzieć co oznacza ten guzek. Czy jest możliwość że się wchłonie? Żadnych nacieków i ognisk.nie.ma. pozdrawiam

Dzień dobry,

W celu określenia pochodzenia duszności wymaga Pani diagnostyki kardiologicznej (badanie echokardiograficzne, EKG) oraz pulmonologicznej (spirometria). Guzek pozapalny to prawdopodobnie niewielkie ognisko tkanki łącznej włóknistej. Zmiana o takim wymiarze nie powinna być źródłem dolegliwości.

Dzień dobry,

W celu określenia pochodzenia duszności wymaga Pani diagnostyki kardiologicznej (badanie echokardiograficzne, EKG) oraz pulmonologicznej (spirometria). Guzek pozapalny to prawdopodobnie niewielkie ognisko tkanki łącznej włóknistej. Zmiana o takim wymiarze nie powinna być źródłem dolegliwości.