Jakie leki mogę stosować w przypadku tych zaburzeń?

Witam. Jakie inne leki niż te z grupy SSRI i trójpierścieniowych można zastosować w przypadku zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych?

Witam! Jest wiele grup leków podawanych w zespołach obsesyjno-kompulsyjnych, m.in. z grup SNRI, nieselektywnych inhibitorów MAO, Niektóre leki p/padaczkowe i wiele innych. Stosuje się także niefarmakologiczne metody: przezczaszkową stymulację magnetyczną, implanty, odpowiednio dobraną psychoterapię i wiele innych. Ośrodek Wrocławski w porozumieniu z Kliniką Neurochirurgiczną Zajmują się m.in. oddziaływaniami niefarmakologicznymi. Proszę się z nimi skontaktować. Powodzenia.