Jak mogę wyleczyć problem z opóźnionym wytryskiem?

Dzień Dobry, mam problem z wytryskiem. Niektórzy mają problemy z przedwczesnym wytryskiem, u mnie jest odwrotnie. Ciężko jest mi dojść do wytrysku podczas np. masaży erotycznych, oralu, czy seksu. Musi minąć około 20 - 30 minut żebym miał wytrysk. Posiadam nerwicę, biorę tabletki. Ciężko jest mi dojść do wytrysku. Posiadam ten inny problem, żeby móc uprawiać sex, to muszę brać tabletki żeby mógł być wzwód, bez nich to mam problem żeby mieć go. Podczas seksu robi on miękki :(

Witam!

Problem najprawdopodobniej leży w lekach stosowanych u Pana do leczenia nerwicy. Brakuje informacji jakie leki Pan przyjmuje. W ostatnich czasach najczęściej są to leki z grup SSRI i SNRI, których wpływ negatywny na sferę seksualną jest dobrze poznany. Proszę naświetlić sprawę leczącemu specjaliście - powinien podjąć odpowiednie działanie. Wśród tych leków są i takie, których wpływ na sferę seksualną jest niewielki lub żaden. Ważna też jest osobnicza wrażliwość. W ostateczności zaburzenia nerwicowe można leczyć innymi, niefarmakologicznymi metodami, np. Przezczaszkową Stymulacją Magnetyczną, stymulacją wybranych nerwów czaszkowych, implantami, oczywiście nie należy zapominać o różnych typach psychoterapii, z hipnozą włącznie. Faktem jest, że wymienione techniki lecznicze są stosowane tylko w niektórych ośrodkach w naszym kraju, ale zacząłbym od najprostszych - analiza i ew. rewizja dotychczasowego leczenia. Powodzenia W. Łuczkowski.