Z czego wynika yo uczucie odrealnienia?

Witam mam pytanie zwiazane z moimi odczuciami z cialem caly czas czuje sie odrealniony od ciala czuje ze przeszkadzaja mi oczy wyczuwam je dotykam mam tak tez z zylami kosciami ze cos twardego jest we mnie i od razu dostaje paniki mysli kim my jestesmy kto nas stworzyl do tego tez mam drzenia glowy ogolnie miesni bardzo mocne zmeczenie bole glowy pieczenie szyi bardzo boje sie tych objawow fizycznych jak i psychicznych ze zerwe cialo z siebie dodam jeszcze ze mam problem zwiazany ze swoją płcią poniewaz czuje sie jak kobieta i niewiem czy to tez nie z tego wynika leki przeciwdepresyjne nie pomagaja mam uczulenie na leki ssri ssnri i niewiem co moge zrobic :(

Witam! Poradnia Zdrowia Psychicznego; badania psychologiczne (profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, reakcja na sugestię i in.), badanie stanu psychicznego i w zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Na lekach grup SSRI i SNRI nie kończą się możliwości terapeutyczne. W ośrodkach akademickich, i nie tylko, coraz szerzej stosowane są: magnetyczna stymulacja przezczaszkowa, stymulacja nerwów i ośrodków c.u.n. lub eksperymentalnie implanty. Sprawa leczenia farmakologicznego przy problemach identyfikacji płci może budzić wątpliwości, nie wszystko można wyleczyć tabletkami, ale też nie wszystko należy nimi leczyć. Proponuję zgłosić się do Kliniki Psychiatrycznej we Wrocławiu, przy ul. Pasteura, poprosić o konsultację i ew. kwalifikację do prowadzonych tam eksperymentów badawczo-leczniczych. Ważne jest zbadanie aktualnego stanu psychicznego, celem wykluczenia ew. psychozy. Oni współpracują z Wrocławską Kliniką Neurochirurgiczną i mają całkiem niezłe osiągnięcia. Powodzenia W. Łuczkowski.