Bóle głowy, mrowienie na ciele i uczucie odrealnienia

Pewnego dnia mialem straszby bol glowy mrowki na ciele i od wtedy czuje sie odrealniony ale fizycznie, zmienilo sie tez tl w jaki sposob mysle, nie to co mysle ale jak, plynniej szybxiej mam wiecej dialogow wewnetrsnych, ale zamiast uczuc w ciele, mam bol glowy i parestezje do jadrr i odbytu taki zacisk.gdy o czyms mysle to czuje ze przenosze sie do swiata wyobrazni gdzie skladam sobie logike i wyobrazenia w calosc ale przez to czuje sie odrealniony kiedys tak nie bylo psychiatra nie pomaga:(

Witam
Na podstawie Pana opisu trudno jest coś doradzić po za tym, aby szukał Pan pomocy u lekarza psychiatry i psychologa. Jeśli aktualny lekarz, leki, pomoc z jakiegoś powodu Panu nie odpowiadają/nie pomagają to proszę poszukać innego specjalisty.
Pozdrawiam B.K.

Dzień dobry!

Proszę ponownie skonsultować się z psychiatrą oraz psychologiem. Niekiedy postawienie właściwej diagnozy, odkrycie źródeł trudności i zaplanowanie leczenia jest procesem, który trwa.

Pozdrawiam!