Jak opanować nerwy i uczucie tłoku w głowie?

Witam mam problem z nerwami I dziwnym "tlokiem w glowie " ogolnie palilem duzo marihuany lecz od tygodnia staram sie nie palic postanowilem rzucic dlategobo z moja glowa dzieje sie cos zlego. Latwo wyprowadzic mnie z spokoju caly czas mysle o czyms jakbym musial zazwyczaj to sa mysli bez zadnego sensu niepottzebne . Nie umiem robic 2 rzeczy na raz a kiedys nie mialem z, tym problemu wszystko gubia a nie bylo tak. Pytanie jak zaradzic I czy sie da pomocy bo boje sie os siebie

Dzień dobry. Jeżeli stosował Pan środki psychoaktywne dłuższy czas, musi nastąpić proces detoksykacji i pewnie właśnie jego skutki Pan odczuwa. Zależnie od sytuacji czyli czasu używania ich wcześniej, trybu życia, diety i wieku trwać on może od dwóch do kilku tygodni. Druga kwestią jest to, że Pan po tę używkę sięgał, więc istniały jakieś trudności w Pana sposobie funkcjonowania psychologicznego, z którymi tak własnie postanowił Pan sobie radzić. Jeżeli nie ustały przyczyny, możliwy jest powrót do tych niekonstruktywnych rozwiązań, ale winnej formie. Zachęcam Pana do konsultacji z psychologiem, warto omówić szczegółowo sytuację i zapobiec ewentualnym trudnościom w przyszłości. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Witam, martwi się Pan o swoje zdrowie, to dobry moment aby zmienić styl życia, zadbać o siebie. Proszę skorzystać z pomocy ośrodka leczenia uzależnień (niepotrzebne skierowanie). Otrzyma Pan wsparcie psychologiczne, grup osób które również borykają się z podobnymi problemami. Przesyłam link do strony gdzie znajdzie Pan placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Pozdrawiam serdecznie