Uczucie rozlewu gorąca w całym ciele

W wielu miejscach w ciele oprocz bolu czuje jak by rozlew goraca ,pieczenia.Zaczelo sie od glowy i jest w niej najczesciej.Jednak w innych miejscach takich jak noga czy kregoslup tez to uczucie wystepuje.Mam to od jakiegos roku.Co to moze byc?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
bez dokładnego wywiadu i badania ciężko cokolwiek sugerowac.