Uczucie osłabienia i uderzenia gorąca u 25-latki

witam od kilku dni czujue sie oslabiona przez okolo 2 dni bolala mnie glowa teraz przeszlo ale nadal czuje sie oslabiona i chwilami mam takie uderzenia goraca i robi mi sie troche słabo dodam tez ze mam 25 lat i lecze sie na nadcisnienie i niezapominam o tabletkach ... prosze o jakas konsultacje czym to oslabienie moze byc spowodowane

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy skontrolować ciśnienie tętnicze. W przypadku utrzymywania się objawów konieczna będzie wizyta u lekarza.