Ospałość i uczucie błogości

Mam caly czas takie uczucie blogosci, takiego stanu przed snem, nawet jakby samochod chcial mnie przejechac to to sie by nie zmienilo, caly czas jestem ospaly i mam klopoty z mysleniem bo nie mam zaden innej reakcji procz tego ;/ parestezje sa na potylicy i cz skroniowej, dp tegp ida do jader i odbytu, ciezko mi zyc b o nie mam emocji np zlosci bo przes to nie moge sie skupic i myslec a jak probuje to znowu mnie boli glowa i mam te perestezje;/psychiatra nic nie znalazl a ja czuje sie oderwany:(

Dzień dobry!

Proszę ponownie skonsultować się z lekarzem psychiatrą, a także lekarzem neurologiem czy internistą oraz z psychologiem.

Pozdrawiam!

Stany derealizacji, trudności w koncentracji uwagi, czy opisane przez Pana parestezje mogą być także objawem nerwicowym. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty.