Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć tiki nerwowe u mężczyzny?

Witam, chłopak ma problemy z tikami nerwowymi ( strzelanie karkiem, kręci sie czesto) neurolog przepisał leki rispolept bral ponad pół roku i rowniez zażywał seronil, za bardzo poprawy nie ma, w związku z tym co robic dalej? Czy może są inne lepsze leki lub inny sposob żeby mu pomoc? Z góry dziękuje za odpowiedz.
KOBIETA, 28 LAT około miesiąca temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Witam! Konsultacja psychiatryczna plus EEG. Jeżeli typowe leczenie, psychoterapia i leki z grupy SSRI plus neuroleptyk nie przynoszą spodziewanej poprawy, to należy leczenie modyfikować - zarówno psychoterapię, jak i dobór leków. W niektórych centrach akademickich prowadzą badania nad stymulacją ośrodków w centralnym układzie nerwowym, przezczaszkową stymulację magnetyczną i inne. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy