Czy te dawki leków są właściwe?

Witam, biorę effectin (2 razy dziennie po 75mg), ketrel (25mg na noc), hydroksyzyne (10 mg przed obiadem), lamitrin (2 razy dziennie po 50mg), lerivon (10mg na noc). Nie zapytałam mojego psychiatry i jestem ciekawa czy leki które biore są silne i czy biorę je w dużych dawkach? Czy raczej są to małe dawki? Czy to raczej leczenie czegoś „cięższego”? Mam zdiagnozowana depresje oraz anoreksję.

Dzień dobry, sugeruję skontaktować się z psychiatrą, który Panią prowadzi, to najlepsze źródło odpowiedzi na to pytanie. Czy przy tej diagnozie ma Pani zaleconą również psychoterapię?

Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, https://tomaszkoscielny.pl, e-mail: tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.