W jaki sposób mogę zwalczyć to uczucie?

Witam. Mam lęk przed lękiem. 4 lata temu miałam zaburzenie lękowe z atakami paniki i derealizacją. Po pracy z psychologiem oraz leczeniu antydepresantami wszystko ustąpiło. Dojrzałam I przez dłuższy czas czulam się dobrze. Natomiast ostatnio zauważyłam, że jeżeli czegoś się przestraszę ( na przykład obejrzę horror), to mam lęk przed lękiem - boję się że znowu wróci nerwica lękowa i sobie nie poradzę. Jak zwalczyć to uczucie? Dużo z siebie dałam żeby wyjść na prostą, i nie chcę wracać do ataków paniki i nerwicy. Dlatego mocno się boję nawet najzwyklejszego strachu. Boje się zwariować na tym punkcie. Co mogę poczynić?
KOBIETA, 29 LAT 9 miesięcy temu

Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, https://tomaszkoscielny.pl, e-mail: tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.