Jak rozumieć takie zachowania byłej partnerki?

Byłem z dziewczyną 5 lat ,ona zerwała kłóciliśmy się nie chciała się wprowadzić do mnie .nie jestem.z nią już 7 miesięcy zostawiła swoje rzeczy u mnie ubrania ,lampke drobne rzeczy i nie chce przyjść po nie .jak mam odczytać takie zachowanie?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry, najlepiej zapytać wprost byłą dziewczynę. Jeżeli przeszkadzają Panu te rzeczy można zaproponować termin, do którego ma je odebrać z zastrzeżeniem, że potem się Pan ich pozbędzie.

Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, https://tomaszkoscielny.pl, e-mail: tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.