Co robić z obniżeniem nastroju?

Dzień dobry szukam pomocy porady mam lęki obniżony nastrój mam myśli samobójcze ostatnio wzięłam nóż żeby się pociąć codziennie o tym myślę mam ataki agresji. zaatakowalam matke i jestem ponizana przez chlopaka nawet myślę zeby popełnić samobojstwo co mam robić

Dzień dobry, proszę niezwłocznie zgłosić się na konsultację psychiatryczną lub skierować swoje kroki do szpitala psychiatrycznego, gdyż Pani stan wskazuje na to, że może Pani skrzywdzić siebie lub najbliższych w otoczeniu. Interwencja psychiatryczna powinna pomóc doraźnie, potem potrzebna będzie pewnie psychoterapia, ale to już zdecyduje o tym lekarz psychiatra.

Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, https://tomaszkoscielny.pl, e-mail: tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.