Czy możliwe, że waga spadnie?

Dzień dobry, Przez brak czasu/niechęć do jedzenia (brak chorób typu anoreksja itd, bardziej brak odczuwania głodu) od zeszłego tygodnia spożywam dziennie tak maksymalnie 1000 kalorii (nie robiłam tego jako dietę, po prostu staram się jeść zdrowo i nie jem kolacji, dużo zup/bigosu i podobnych). Nie wpływa to negatywnie na moje zdrowie (nie czuję się źle). Jednak nie zauważyłam żadnej zmiany na wadze, co jest dla mnie dziwne bo wcześniej odżywiałam się raczej w "normalnych granicach". I waga nie spadła nawet o kilogram. Przyjmuję lamotrox 200mg (po 100mg rano i wieczorem) oraz Normeg 250mg x 2 (również rano i wieczorem). Leki te mogą wpływać na tycie, jednak czy nie ma żadnego sposobu żeby zmniejszyć tą wagę?? Chcąc, nie chcąc, obecnie spożywam o ok 800 kalorii mniej niż wcześniej (albo i więcej, bo wcześniej miałam wzrost apetytu). Skoro teraz nie mogę schudnąć przy tak niskim bilansie, czy jest to jakkolwiek możliwe? Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
KOBIETA, 22 LAT 7 miesięcy temu

Dzień dobry

Spożywając maksymalnie 1000 kcal dziennie z pewnością zdrowo Pani nie schudnie a raczej zrujnuje Pani swój organizm. Bardzo proszę zasięgnąć bezpośredniej porady specjalistów. W tym momencie pisze Pani, iż nie odczuwa żadnych negatywnych efektów ale uważam, że to jedynie kwestia czasu. Podaż kcal jest zdecydowanie zbyt niska.

w razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl