Czy mogę spożywać tyle kalorii?

Witam. Czy jeśli moje minimum energetyczne (PPM) wynosi 2100 kcal, mogę spożywać 1500 kcal? Jedząc aktualnie 1800 kcal bez żadnego podjadania a do tego spalając około 600 kcal dziennie na rowerze stacjonarnym, moja waga od 2 tygodni nie spada, mimo, że deficyt kalorii wynosi nawet poniżej PPM. Chciałam schudnąć zdrowo, jednak znam osoby, które mimo dużej otyłości zaczynały od 1500 kcal i poszło im super. Czy 1500 kcal w tym wypadku będzie dobrym wyjściem? Pozdrawiam

Dzień dobry

Dieta 1500kcal będzie w porządku. Pamięta Pani również o tym, że ważne jest nie tylko ile kcal spożywamy ale także co jemy. Produkty powinny być zdrowe i pełnowartościowe. Nie należy nigdy porównywać się do innych. Każdy organizm działa inaczej i inaczej reaguje na dietę. dlatego przy odchudzaniu ważne jest indywidualne podejście :)

Jeżeli miałaby Pani problem z ułożeniem diety zachęcam do kontakty, pomogę:

joanna.wasiluk@o2.pl