Jak sobie poradzić w mojej sytuacji?

Witam. Mam 18 lat. Dwa lata temu miałem dwa nawroty anoreksji. Za pierwszym razem ważyłem 39kg przy 161cm, byłem w szpitalu psychiatrycznym. Ostatnio znowu myślę ciągle o kaloriach, chudnięciu. Jem coraz mniej i intensywnie ćwiczę. Ważę 56kg przy 175cm Boję się że to wróci proszę o pomoc. Poza tym mam autyzm od dzieciństwa
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 3 miesiące temu

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Dzień dobry

Dobrze byłoby nawiązać kontakt z psychoterapeutą. Terapia i wsparcie w tym momencie mogą się okazać kluczowe by wesprzeć panią w tym trudnym czasie. Poszukać też pomocy wśród bliskich, którzy wysłuchają, podniosą poczucie Pani wartości i dadzą oparcie.

Pozdrawiam AM

w razie pytań jestem do dyspozycji

www.pracowniaterapeutyczna.eu