Czy lek Bromergon oslabia dzialanie antykoncepcyjne?

Witam, stosuje tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 i bylam dzis u lekarza i dostalam tabletki na zanik laktacji Bromergon ktora jeszcze od zaprzestania karmienia nie zanikla i pokarm wycieka sam przy krwawieniu z odstawienia od kilku miesiect (1,5roku nie karmie) i moje pytanie brzmi czy lek Bromergon oslabia dzialanie antykoncepcyjne?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Do tej pory nie zostały stwierdzone żadne interakcje pomiędzy tymi lekami (Bromergon nie powinien wpływać na działanie tabletek antykoncepcyjnych).
Pozdrawiam.