Czy lek nasenny Zolpic może być stosowany jednocześnie z lekiem Setaloft?

Witam. Chciałam zapytać czy lek nasenny Zolpic może być stosowany jednocześnie z lekiem Setaloft? Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, producenci podają, że nie ma znaczących interakcji pomiędzy wyżej wymienionymi preparatami i można je stosować bezpiecznie lecz uważnie. Pozdrawiam.