Czy lekarz mógł się pomylić przy badaniu?

Witam.
Mam pewien problem od okres spóźnia się mi trzy tygodnie oprócz tego mam ciemno brązowe upławy podczas dni płodnych współżyłam z moim partnerem ale raczej nie doszło do zapłodnienia, chodź nie jestem tego pewna. Współżyliśmy czasem bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku w pochwie. Od 10 dni mam tylko tą brązową wydzielinę z pochwy, zdarzyły się dwa jednorazowe zawroty głowy i nudności, ale zdaje się mi że to jakieś złe dni tylko.
Byłam u ginekologa, dostałam wyniki cytologi, powiedział że są pozytywne. Pisze tylko Pap Cyt gr.I, to chyba nie jest źle. Więc te upławy to nie od tego :( także lekarz badał mnie wziernikiem stwierdził tak:"macica nie jest powiększona, więc raczej pani w ciąży nie jest". Wierzę mu na słowo. Mam skierowanie na badania ale to dopiero za dwa tygodnie i nie wiem co do tego czasu mam o tym sądzić?
I jeszcze to że czasem boli mnie brzuch już myślałam, że to na okres ale po tym nie ma śladu i te dziwne kłucie w jajnikach.
Proszę o odpowiedź bardzo mi na tym zależy.

Witam serdecznie,

Wynik cytologii jest prawidłowy. O to może być Pani spokojna. W badaniu ginekologicznym są pewne cechy, które pozwalają na stwierdzenie ciąży. W Pani przypadku ginekolog je wykluczył. Dlatego w ciąży Pani nie jest. Chyba,że jest to bardzo wczesna ciąża.
Plamienia mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, torbieli jajników. Dlatego konieczne jest wykonanie zleconych przez ginekologa badań. Dopiero na ich podstawie prawdopodobnie będzie można postawić rozpoznanie. Dlatego musi się Pani uzbroić w cierpliwość.

Pozdrawiam