Czy Letrox może powodować zaburzenia miesiączki?

Witam mam 26 lat 2 dzieci od 3 miesiecy zazywam letrox 50 a od pol roku vasilip 20 ostatnia miesiaczke mialam od 23-30 grudnia dzis 1 luty dalej niemam zrobilam 2 testy ciazowe oba negatywne zawsze mialam regularne miesiaczki i trwaly od 4-5 dni ostatnia mialam tydzien i byla bardzo bolesna i mocna

Lek. Michał Lenard

Zaburzenia cyklu miesiączkowego mogą wynikać z wielu przyczyn, m.in. przyjmowania niewłaściwej dawki Letroxu (zbyt dużo, lub zbyt mało). Powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu wykonania badań. Pozdrawiam!