Czy mając takie wyniki badań, jest szansa na odstawienie leków przeciwpadaczkowych zażywanych od 3 lat?

Witam, Poprosiłabym o interpretacje wyników badań. Zapis EEG Czynność podstawowa składa się z regularnych fal alfa 11,7 Hz o ampl. 36 uV, najlepiej wyrażonych w tylnej części mózgu oraz bogatej niskonapięciową czynność fal beta nakładającej się na czynność podstawową i zaostrzającą rysunek. W okolicach tylnych mózgu tylko-skroniowo-ciemieniowo-potylicznych rejestruje się grupy fal theta o zaostrzonym rysunku 4,4-4,7-5,3 Hz o ampl. 50-90 uV. W odprowadzneich poprzecznych wyraźne zaostrzenie zmian, pojedyncze zespoły fal ostrej - z falą wolną w okolicy centralno-ciemieniowej. R. Z. - wyrażona H. W. - nasila zmiany F. S. - bez wpływu na zapis Zapis ze zmianami w okolicach tylko-skroniowo-ciemieniowo-potylicznych z pojedynczymi zmianami napadowymi. Hiperwentylacja nasila zmiany. Aktualnie nie zarejestrowano zmian w czasie fotosymulacji. Do dalszej obserwacji. Czy mając takie wyniki badań, jest szansa na odstawienie leków przeciwpadaczkowych zażywanych od 3 lat? Brak jakichkolwiek napadów od tego czasu.

W podanym opisie EEG zmiany patologiczne ogniskowe, napadowe, mogą być związane z padaczką , zmiany po hyperwentylacji nasilają się ! " Zapis EEG Czynność podstawowa składa się z regularnych fal alfa 11,7 Hz o ampl. 36 uV, najlepiej wyrażonych w tylnej części mózgu oraz bogatej niskonapięciową czynność fal beta nakładającej się na czynność podstawową i zaostrzającą rysunek. W okolicach tylnych mózgu tylko-skroniowo-ciemieniowo-potylicznych rejestruje się grupy fal theta o zaostrzonym rysunku 4,4-4,7-5,3 Hz o ampl. 50-90 uV. W odprowadzeniach poprzecznych wyraźne zaostrzenie zmian, pojedyncze zespoły fal ostrej - z falą wolną w okolicy centralno-ciemieniowej. R. Z. - wyrażona H. W. - nasila zmiany F. S. - bez wpływu na zapis Zapis ze zmianami w okolicach tylko-skroniowo-ciemieniowo-potylicznych z pojedynczymi zmianami napadowymi. Hiperwentylacja nasila zmiany. Aktualnie nie zarejestrowano zmian w czasie fotosymulacji. Do dalszej obserwacji. " do omówienia z Lekarzem leczącym, do interpretacji klinicznej . Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam