Czy mając zły wyniki eeg można dostać się do wojska?

Witam moje pytanie jest następujące, czy mając zły wyniki eeg można dostać się do wojska? Od kilku lat mam zły wynik pokazywałem to jednemu neurologowi to powiedział ze dużo osób ma zły wynik.

Kilkanaście procent populacji ma nieprawidłowe EEG.
Pojawia się pytanie dlaczego miał Pan wykonywane badanie EEG? Jeśli są utraty przytomności lub inne objawy sugerujące padaczkę plus nieprawidłowy wynik EEG- wówczas może być problem. Jeśli poza nieprawidłowym wynikiem nie ma żadnych objawów, nie powinno mieć to wpływu na przyjęcie do wojska.
Pozdrawiam