Czy mam egzemę lub łuszczycę?

Lekarka powiedziała,że prawdopodobnie mam egzemę lub łuszczycę pęcherzykowatą( łuszcząca się skóra na p. ręku, podskórne przezroczyste-bez ropy-punkciki, zaczerwienienie,zaschnięta, chyba, limfa, strupki). Czy wg objawów to właściwa dignoza Czy można to wyleczyć czy tylko zaleczyć? Inne dolegliwośći: wypadanie włosów 200-230 i więcej do 400/dzień, cienkie paznokcie u rąk niskie ciśnieni- 90-100kilka/60-70, kamienie w w.żółciowym zastoje limfy., krótkowidz.ok.-1-1,25, ciemne łokcie, kolana.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez obejrzenia zmian ciężko się wypowiedzieć konieczna dalsza diagnostyka proponuje udac się do lekarza rodzinnego aby zebrał wszystkie dane z wykonanych już badań