Czy mam mieć ponownie wykonaneTK głowy po urazie?

Witam, 9 dni temu doznałam urazu głowy okno wyskoczyło z zawiasu otwierając uderzyło mnie w głowy w górną część potylicy. Rana na 3 cm do szycia. Po 2.godzinach w szpitalu wykonano mi tomografie komputerowa żadnego pęknięcia nic nie wykazało oraz żadnego krwiak, wszystko wporzadku. Jutro idę na ściągnięcie szwów. Czy jest się czym martwić ? Nie mam żadnych objawów trochę bolało na początku. Czy jest konieczność wykonania ponownie tomografu? Pozdrawiam.

Witam! Pierwsze badanie TK jest bez patologii, objawów klinicznych nie ma, zatem nie ma potrzeby kolejnego badania TK głowy w tak krótkim czasie. Pozdrawiam W. Łuczkowski.