Czy mam po porodzie bezowulacyjne cykle?

Witam serdecznie. Jestem szczęśliwą mamą 9-miesięcznego szkraba, planujemy drugie dziecko. Staramy się od czerwca, regularny okres mam od kwietnia. Do czerwca karmiłam wyłącznie piersią, od lipca już tylko mleko modifikowane, niestety nasze próby poczęcia drugiego dziecka są daremne. Czy są możliwe u mnie cykle bezowlacjne? Jak długo mogą się utrzymywać po porodzie? Z pozdrowieniami
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli kobieta karmi piersią, szanse na ciążę są w jej przypadku zdecydowanie mniejsze. Po zakończeniu karmienia cykl powinien się ustabilizować.