Czy mam się martwić moim wynikiem usg tarczycy?

Witam USG tarczycy Prawy płat 13mm 12mm 38mm Lewy płat 14 mm 12mm 41mm Cieśń ma szer.około 3mm Obiętość wynosi 6,5 ml.T mała niejednorodnym echogramie miąższu, bez zmian ogniskowych Przytarczyc nie uwidoczniono. Węzły chonne głębokie szyi niepodejrzane. Był guzek ale teraz nie ma. Dr twiedzi,że jest za mała? Mówiła coś o zwiększeniu dawki leku. Proszę o poradę

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zastosować się do zaleceń swojego lekarza prowadzącego, który zna Pani stan kliniczny. Pozdrawiam!