Czy mdłości po miesiączce mogą oznaczać ciążę?

mam pytanie kochalam sie z chlopakiem 7 stycznia a okres dostałam 15 stycznia i byl dosc obfity i trwal kolo 4 dni 27 stycznia na wieczór dostałam mdlosci i trwaly cala noc i w dzien tez choc juz nie wielkie wieczorem troche mnie bolaly piersi ale nie sa twarde i wiecej objawo nie mam czy moge byc w ciazy ?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie tak ale jest to raczej mało prawdopodobne. Proponuje wykonać badanie beta hcg dla pewności.