Czy meszek trzeba usunąć przy zabiegu laserowym?

Witam, ponawiam pytanie i uzupełniam: czy meszek na policzkach i pod oczami ( delikatne włoski ) trzeb usunąć przy zabiegu laserowym ?? PAN DR pytał w ostatnim pytaniu o jaki rodzaj zabiegu chodzi - chodzi o laser na popękane naczynka/ rumień, prawdopodobnie będzie to laser bromkowo miedziowy lub IPL. Dziekuje za uzupełnienie odpowiedzi :)

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy nalezy ocenić czy zmiany się kwalifikują do takiego czy innego zabiegu