Jaki laser stosować na rumień i na pęknięcia naczynek?

Witam, mam niektore pęknięte naczynka oraz rumień na policzkach. Czy inny laser trzeba zastosować na rumień a inny na pekniete naczynka ?

Można zastosować IPL (to nie laser, tylko światło polichromatyczne) lub laser KTP 532 nm. IPL będzie lepszy na rumień, aczkolwiek usuwa również drobne naczynka, natomiast laser KTP (i lasery o długości 500 - 600 nm) służą przede wszystkim do usuwania drobnych naczynek.