Brak efektów po laserowych zabiegach na naczynka

Witam mam 24 lata i od kilku lat mam problemy z naczynkami na nogach , brzuchu . Chciałam sie pozbyc ich zeby polepszyć wyglad przez zastosowanie impulsów laserem I GABINECIE URODY . Wykupiłam 10 zabiegow byłam na 3 i nic nie schodzą , co robic ? wydaje mi sie jakby ich było coraz WIECEJ . .. CZY W LATO NIE POWINAM TEGO ROBIĆ ? martwie sie bo nic lepiej nie jest co mam robić ?

Najskuteczniejszą metodą korekcji poszerzonych naczynek jest laseroterapia. Pytanie, jakim laserem miała Pani wykonywany zabieg? Zazwyczaj potrzebna jest seria zabiegów, jednak przy okazji pierwszej konsultacji lekarz powinien określić orientacyjną ilość zabiegów. Najlepiej poprosić o zrobienie zdjęć miejsc poddawanych procedurze i porównanie ich przy kolejnej wizycie.

Efekt zależy od rodzaju lasera. Jeżeli jest to urządzenie IPL to niestety nie poradzi sobie z naczynkami na nogach.
Proszę wiec sprawdzić jakim urządzeniem wykonywany jest zabieg. Nie chodzi o markę ale o rodzaj lasera. Lepiej jest wykonać 2-3 zabiegi specjalistycznym laserem np. diodowym niż 10 zabiegów IPL.

Witam
Powinna Pani zacząć od konsultacji z flebologiem i ocenie stanu Pani naczyń. Niestety nawet dobry laser nie poradzi sobie ze wszystkimi naczyniami. czasem musimy zacząć od skleroterapii lub echo-skleroterapii, jeżeli uszkodzone są głębiej położone naczynia. Laserem zamkniemy potem to, co zostanie. Zawsze jednak należy zacząć od większych naczyń.