Jak leczyć pękające naczynka na twarzy?

Witam. Mam 32 lata i od dawna borykam sie z problemem pękających naczynek na twarzy,dekoldzie i nogach. Ostatnio zauwazylam,ze na nogach wychodza na wierzch większe zyly skupiaja sie w duza niebieską siec i niektóre sa wypukle. .u nas jest to genetyczne. Czy mozna to jakos leczyc? Do jakiego specjalisty sie udac? Dodam,ze bolą mnie często nogi.

Dzień dobry,

Proszę się udać do lekarza flebologa- wykonać badanie USG Dopplera by ocenić przepływ krwi przez naczynia krwionośne kończyn dolnych. Rozszerzone naczynka na twarzy i nogach zamknie Pani odpowiednim laserem w klinice medycyny estetycznej. Proszę zwrócić uwagę aby zabiegi były wykonywane laserami medycznymi.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam z naczynkami na twarzy proszę zgłosić sie do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu ich lekarz ustali metodę ich leczenia. Najczęściej stosuje się zabiegi laserowe. Lekarz doradzi również prawidłowa pielęgnację skóry. Z naczyniami na nogach można się również skoncultować u lekarza medycyny estetycznej lub udać się do flebologa.