Jak pozbyć się tych pękających naczynek?

Witam mam 23 lata zmagam sie od dluzszego czasu z pekajacymi naczynkami na poczatku byly tylko na nogach teraz na dekoldzie, plecach co moge zrobic aby zachamowac pekanie. Nie wiem czy ma to cos wspolnego ale mam tez widoczne zyly po calym ciele zwlaszcza na dekoldzie dloniach na dloniach wygladaja one jak by byly spuchniete.

Dzień dobry, w przypadku tendencji do trwałego poszerzania naczyń krwionośnych powinna Pani uwzględnić odpowiednią pielęgnację mająca za zadanie uszczelnienie naczyń. Obecność i nasilanie się problemu obejmującego kończyny dolne warto skonsultować się z flebologiem, który wykona badanie USG i określi, czy sprawca problemu nie kryje się głębiej. Obecne już na skórze naczynia można zamknąć przy pomocy szeroko dostępnej laseroterapii. W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal