Czy laseroterapia na poszerzone naczynka może ostatecznie rozwiązać problemy skóry naczynkowej?

witam czy laseroterapia na poszerzone naczynka moze ostatecznie rozwiazac problemy skory naczynkowej? tzn jej nadwrazliwosci na slonce, stres itd. pytanie czy usunięcie naczynek za pomoca lasera daje nadzieje, aby pozbyc sie tego problemu? czekam na odp, pozdrawiam

Wszytsko zależu od tego czy ma Pan rumień na twarzy czy pęknięte naczynka-żyłki te 2 problemy skórne leczy się innymi laserami. Lekarz po konsultacji dobierze odpowiednie metody leczenia oraz przepisze odpowiednie leki oraz dobierze pielęgnację domową, jak się dobrze dba o taką skórę, wtedy ona odwdzięcza się dobrym wyglądem.

Witam
Laser tylko częściowo rozwiąże problem. Usunie rumień lub poszerzone naczynia, z pewnością skóra będzie mniej reaktywna. Niezmiernie ważna jest cały czas odpowiednia pielęgnacja domowa oraz odpowiednio dobrane zabiegi. Polecam osocze bogatopłytkowe. Dzięki niemu skóra wzmacnia swoją barierę ochronną, staje się grubsza i mniej wrażliwa. Będzie miała również mniejsze skłonności do rumienia i powstawania nowych naczyń.