Czy mężczyzna, który jest impotentem może być płodny?

Czy mężczyzna, który ma brak erekcji, nie jest w stanie uzyskać wzwodu i doprowadzić do wytrysku nasienia, który nie posiada popędu seksualnego i przy okazji jest chory na cukrzyce może być płodny? Czy ma jakieś szanse na to żeby się wyleczyć?
ponad rok temu

Witam!
Sprawność seksualna, ale także i płodność będzie zależna od przyczynowego leczenia impotencji. Problemy ze wzwodem mogą mieć charakter organiczny, ale i psychogenny. W pierwszym przypadku konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem, w drugim - terapia psychologiczna. Podobny schemat przyczyn obowiązuje dla braku popędu seksualnego. Nie należy zatem przesądzać o bezpłodności w opisanym przypadku.
Pozdrawiam