Jak mogę leczyć te zaburzenia erekcji mając 25 lat?

Problem z erekcją. Witam od około 2 miesięcy mam problem z erekcją ,wszystko zaczeło się w momencie poznania nowej,atrakcyjnej partnerki ( pierwszej od kilku lat , przez okres tych kilku lat nie dochodziło do mnie do aktywowści seksualnej ) Szybko zanikła chęć masturbacji,której przez 2 tygodnie nie wykonywałem, mimo że wcześniej robiłem to regularnie i nie było żadnych problemów . Gdy doszło do zbliżenia z partnerką nie byłem w stanie osiągnać wzwodu. Po przepisaniu sildenafilu przez lekarza rodzinnego jestem w stanie osiągnąć wzwód ale jest on niepełny oraz nie mogę doprowadzić do wytrysku . Przez ostatni tydzień po wizycie u seksuologa biorę codziennie tadalafil w dawkach 5mg,ale efekt jest ten sam, niepełny wzwód oraz brak wytrysku . Podstawowe badania krwi są w normie ,TSH,FSH,LH w normie , podwyższony mam tylko lekko testosteron( 1056 ng/dl ) , prolaktykna (18,5 ) oraz shbg ( 54,67 nmol/l ) . Nie dochodziło też do porannych zwodów , po braniu tadalafilu zaczęły się one dopiero pojawiać . W ciągu ostatnich tygodni nie jestem już stresowany , ale dalej nie mogę osiągnać pełnego wzwodu oraz wytrysku nawet w przypadku masturbacji. Nie wiem gdzie mogę szukać dalszych rozwiązać . Mam 25 lat .
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry,

najpierw wizyta u seksuologa, potem badania hormonalne z krwi, następnie ustalenie tła - organiczne czy psychogenne. To jest podstawą do odpowiedniego leczenia przyczynowego.