Czy między podwyższonym poziomem ketonów w moczu a podwyższonym poziomem urobilinogenu w moczu może istnieć jakaś zależność?

1. Czy między podwyższonym poziomem ketonów w moczu (15 mg/dl — 3x norma) a podwyższonym poziomem urobilinogenu w moczu (8 mg/dl — 8x norma) może istnieć jakaś zależność? 2. Dlaczego norma urobilinogenu w moczu wyznaczona jest przez laboratorium na 1 mg/dl, skoro niektóre źródła dopuszczają zakres 0-8 mg/dl jako normę?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą być różne metody oznaczenia i nalezy kierowac się zgodnie z normami w danym laboratorium , proszę koniecznie powtórzyć badanie i udac się do lekarza rodzinnego . A jakie pbjawy ?co się dzieje ?