Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy miesiączka mogła być skąpa z powodu tabletek antykoncepcyjnych?

3 dni po stosunku bez wytrysku i bez zabezpieczenia zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne. 3 tygodnie po stosunku dostalam obfita 7-dniowa miesiaczke. Druga dostalam tez w normalnym terminie, ale skapa. Mam tez powiekszony brzuch i lekkie zyly na nim, ale waze tyle samo. Mam tez gazy i trudnosci z wyproznianiem. Zrobilam 4 testy po okolo 5-6 tygodniach od stosunku, wszystkie negatywne. Od czego powiekszyl sie brzuch? Czy miesiaczka mogla byc skapsza przez tabletki anty?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży

Ciąża to czas, kiedy u kobiety w krótkim czasie przybywa sporo kilogramów. Jest to oczywiście naturalny proces. Kiedy jednak tycie w ciąży staje się niebezpieczne?

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

To nie jest miesiączka tylko krwawienie z odstawienia. Tak, może ono wyglądać inaczej niż krwawienie miesięczne. Ciąża jest wykluczona. Brzuch, hm - może Pani "zbierać wodę", jako skutek uboczny tabletek antykoncepcyjnych, mogła też Pani zwyczajnie przytyć.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy