Dlaczego miesiączka po przyjęciu tabletki zanikła?

Witam.jestem półtora miesiaca po porodzie.nie karmie piersia i dostalam od swojego lekarza tabletki antykoncepcyjne drosfemine.stosowalam je juz kiedys i wiem ze trzeba zaczac je stosowac od pierwszego dnia miesiaczki. Dzisiaj rano dostalam pierwsza miesiaczke po porodzie byly to slady zywej krwi i lekko brazowej.wzielam odrazu tabletke lecz okolo poludnia krwawienie zaniklo.czy mozliwe ze to nie byla miesiaczka?czy poprostu po przyjeciu tabletki miesiaczka zanikla?co w takim przypadku robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa. Sadze ze moze być wskazane usg przezpochwowe