Czy bóle jajników i większy popęd seksualny jest wynikiem karmienia piersią?

Witam Urodzilam 6 miesiecy temu dziecko, karmie piersia. Pierwsza miesiaczka po porodzie dostalam w czerwcu. Miesiaczki sa nie regularne. ostatnia miesiaczka byla 24 wrzesnia od tamtej pory nie dostalam miesiaczki. Dwa dni temu zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywnie. Mam bóle pleców, nie raz mnie boli jajnik prawy, mam wiekszy poped seksualny. Czy moze to wystapic przez karmienie piersia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa